Oferta

Aspekt Laboratorium Sp. z o.o. jest jednostką naukowo – badawczą o statusie Centrum Badawczo Rozwojowego. Przedmiotem podstawowej działalności Aspekt są badania konstrukcji inżynierskich min.: Badania mostów, Próbne obciążenia mostów oraz pali, Monitoring konstrukcji obiektów mostowych (SHM). Prace są prowadzone przez wyodrębnione w strukturze firmy Akredytowane Laboratorium Badawcze. Laboratorium specjalizuje się w badaniach dynamicznych, wykonuje odbiorowe badania konstrukcji mostowych pod obciążeniem próbnym statycznym i dynamicznym zgodnie ze wymaganiami normy 17025. Aspekt świadczy również usługi projektowe w dziedzinie budownictwa drogowo-mostowego oraz wykonuje ekspertyzy, opinie techniczne i przeglądy okresowe obiektów mostowych. 

Kadrę stanowią pracownicy naukowi oraz inżynierowie z uprawnieniami projektowymi i wykonawczymi w zakresie dróg i mostów. Firma współpracuje z licznymi ośrodkami naukowymi oraz specjalistami z branży infrastruktury technicznej. Laboratorium dysponuje własną specjalistyczną, certyfikowaną aparaturą badawczo - pomiarową.

Aspekt współpracuje z partnerską firmą Produkcyjną KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. działającą na rynku budownictwa mostowego. Efektem tej współpracy jest wzajemne przenoszenie doświadczeń dobrej praktyki projektowo-badawczej i wykonawczej.


Zapraszamy do współpracy,

dr inż. Marek Wazowski
Prezes Zarządu

Wykonujemy

próbne obciążenia mostów (statyczne i dynamiczne)
monitoring konstrukcji obiektów mostowych (SHM)
badania ciągłości pali
usługi projektowe w dziedzinie budownictwa drogowo-mostowego
ekspertyzy, opinie techniczne, przeglądy okresowe obiektów mostowych
badania obiektów budowlanych (pomiary drgań)
usługi i ekspertyzy specjalistyczne
monitoring obiektów mostowych i kubaturowych

Aspekt Laboratorium jest jednostką badawczą wyspecjalizowaną w zakresie badania mostów. Wykonuje obciążenia próbne obiektów mostowych oraz pali fundamentowych na zlecenia Generalnych Wykonawców wykonujących roboty na drogach krajowych, ekspresowych, autostradach i liniach kolejowych, a także na bezpośrednie zlecenia Oddziałów GDDKiA w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy, Lublinie oraz PKP PLK (badania mostów do 200 km/h/250 km/h na Centralnej Magistrali Kolejowej).


Tel. +48 (32) 317 17 01 Fax +48 (32) 317 17 06

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

43-600 Jaworzno, ul. Chopina 96